Aktuality

30. 1. 2023

Informace č.: 11 – 2023 (Návrh zákona, kterým se mění zákon č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, a některé související zákony)

Vážení přátelé, v odkaze pod textem vám posíláme návrh zákona, kterým se mění zákon č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, a některé… Pokračovat číst Informace č.: 11 – 2023 (Návrh zákona, kterým se mění zákon č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, a některé související zákony)

...

01. 11. 2022

Pozvánka na seminář „Aktuální problémy spotřebitele spojené s uzavřenou smlouvu o sdružených dodávkách elektřiny nebo plynu“

Národní rada osob se zdravotním postižením Pardubického kraje a Energetický regulační úřad si Vás dovolují pozvat na odborný seminář „Aktuální problémy spotřebitele spojené s uzavřenou… Pokračovat číst Pozvánka na seminář „Aktuální problémy spotřebitele spojené s uzavřenou smlouvu o sdružených dodávkách elektřiny nebo plynu“

...

Děkujeme našim partnerům

Podpořte nás

Národní rada osob se zdravotním postižením ČR odvádí denně mnoho práce ve prospěch obhajoby práv a zájmů osob se zdravotním postižením, kterých je v ČR přes 1 milion. Pomozte nám dále fungovat a buďte součástí skupiny lidí, kterým není osud druhých lhostejný.

Podpořit