Informace č.: 55 – 2024 (38. ročník Krakonošského českého poháru běhu do vrchu)

8. 7. 2024

Vážení přátelé,

zveme vás na 38. ročník Krakonošského českého poháru běhu do vrchu, a to z Janských Lázní na Černou Horu. Pozvánku na akci, která se uskuteční 10. srpna 2024, naleznete v odkaze pod textem.

V rámci této akce proběhne také běh „Běž, jak můžeš“, což je běh kolonádou v Janských Lázních, kterého se mohou účastnit lidé na vozících, jinak tělesně hendikepovaní lidé, děti, maminky s kočárky a další osoby, které mají nějaký hendikep. Start tohoto závodu, který je určen především osobám se zdravotním postižením, je v 15:30 hodin a jeho délka je 1000 metrů. Běhu se účastní také paní Lída Formanová, dvojnásobná mistryně světa a Evropy v běhu na 800 metrů a po skončení závodu bude její autogramiáda. Hudební doprovod zajistí Úpická hudba. Přihlášky předem není potřeba posílat, stačí včas být na místě a registrovat se jako účastník závodu.

Jedná se o velmi příjemnou akci s přátelskými lidmi v nádherném prostředí. Pořadatelé vás srdečně zvou.

Přeji vám všechno dobré.

S pozdravem

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

Leták

Stáhnout

Děkujeme našim partnerům

Podpořte nás

Národní rada osob se zdravotním postižením ČR odvádí denně mnoho práce ve prospěch obhajoby práv a zájmů osob se zdravotním postižením, kterých je v ČR přes 1 milion. Pomozte nám dále fungovat a buďte součástí skupiny lidí, kterým není osud druhých lhostejný.

Podpořit