Pozvánka na Albertovský den – 15.5.2024

22. 4. 2024

Vážené dámy, vážení pánové,

 

rádi bychom Vás pozvali na ALBERTOVSKÝ DEN 15.5.2023 od 12:00 do 18:00 hod.

Jde již o třetí ročník akce plné setkávání, pohybu, sportu a informací pro pacienty po cévních mozkových příhodách a úrazech mozku, jejich rodiny, blízké, odbornou i širokou veřejnost.

Klinika rehabilitačního lékařství 1. LF UK a VFN jej pořádá ve spolupráci s Rehalb o.p.s. a spolkem Cesta za snem. Účast je zdarma.

Stavební ruch nám letos nedovolí využít tradiční prostory na Albertově, proto se potkáme na Palackého náměstí, u pomníku Františka Palackého.

Těšit se můžete na sportovní trenažéry Cesty za snem a pestrou ukázku nejrůznějších pomůcek, které umožní pohyb a sport i lidem s horší pohyblivostí – namátkou lze zmínit speciálně upravená venkovní kola, vozíky a elektrické pohony k vozíku, schodolezy, speciální dlahy a ortézy aj.

Akci uvede známý moderátor televize Prima Karel Voříšek.

Nezapomněli jsme ani na chuťové buňky, občerstvení bude možno zakoupit ve stánku Markovy zahrady.

Na krátká videa z minulých ročníků se můžete podívat zde: Albertovský den 2023 – YouTube a  Albertovský den- video z akce (youtube.com)

Srdečně Vás zveme a těšíme se, že si společně 3. ALBERTOVSKÝ DEN opravdu užijeme!

Děkujeme našim partnerům

Podpořte nás

Národní rada osob se zdravotním postižením ČR odvádí denně mnoho práce ve prospěch obhajoby práv a zájmů osob se zdravotním postižením, kterých je v ČR přes 1 milion. Pomozte nám dále fungovat a buďte součástí skupiny lidí, kterým není osud druhých lhostejný.

Podpořit