Informace č.: 110 – 2023 (Výzva k předkládání projektů na cenu MOSTY 2023)

12. 12. 2023

Vážení přátelé,

jak jsme vás již informovali Republikový výbor NRZP ČR na svém jednání dne 21. září 2023 vyhlásil 21. ročník cen Národní rady osob se zdravotním postižením ČR MOSTY 2023.

Předávání cen MOSTY za rok 2023 se uskuteční ve čtvrtek 23. května 2024 v Horáckém divadle v Jihlavě od 15 hodin. Už víme, že v rámci předávání cen vystoupí, mimo jiné, také skupina Jelen.

Oceňovány jsou návrhy projektů a osobností ve čtyřech kategoriích, jak je uvedeno v nominačním archu, který naleznete v odkaze pod textem. Připomínáme vám, že termín pro podání návrhů je do 31. 12. 2023. Pokud máte nějaké návrhy na ocenění zajímavého projektu nebo ocenění osobnosti, která dlouhodobě pomáhá lidem se zdravotním postižením k samostatnému životu a hájí jejich práva, neváhejte a navrhněte takové projekty či osobnosti. Návrhy mohou podávat jak jednotlivci, tak veřejná správa nebo další subjekty. V Jihlavě jsou připraveni vytvořit skvělé podmínky pro předávání cen, ale potřebujeme především vaše návrhy, které si zaslouží ocenit.

Vážení přátelé vyzýváme Vás, abyste nám co nejdříve poslali svoje návrhy na ocenění projektů nebo jednotlivce, které zlepšují situaci lidí se zdravotním postižením a přispívají k jejich integraci do společnosti.

Termín pro předkládání návrhů je do konce roku 2023.

Návrhy můžete posílat na přiloženém formuláři, buď elektronickou poštou na adresu j.chudy@nrzp.cz, nebo písmeně na adresu NRZP ČR, Partyzánská 1/7, 170 00 Praha 7.

Návrhy mohou podávat všichni občané České republiky a všechny instituce.

Těšíme se na vaše návrhy a také na setkání s vámi.

Přeji vám všechno dobré.

S pozdravem

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

Nominační arch MOSTY 2023

Stáhnout

Děkujeme našim partnerům

Podpořte nás

Národní rada osob se zdravotním postižením ČR odvádí denně mnoho práce ve prospěch obhajoby práv a zájmů osob se zdravotním postižením, kterých je v ČR přes 1 milion. Pomozte nám dále fungovat a buďte součástí skupiny lidí, kterým není osud druhých lhostejný.

Podpořit