Informace č.: 78 – 2023 (dotazník na dostupnost léků)

14. 9. 2023

Vážení přátelé,

na tomto odkaze >>https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSefBoG56-_dBxADkMHCr7tzdRn8y_XhMnevsCNYHghmBkgSCQ/viewform?usp=sf_link<< Vám posíláme dotazník k aktuální dostupnosti léčiv a zdravotnických prostředků na našem trhu.

Na základě aktuálního vývoje v České republice, kdy na našem trhu dochází k menším či větším výpadkům některých druhů léčiv, případně zdravotnických prostředků, jsme se v Pacientské radě rozhodli vytvořit tento podrobný průzkum dostupnosti. Průzkum je zaměřen především na praktické zkušenosti s dostupností u konkrétních pacientů a jejich členských organizací. A to jak z pohledu místní, tak časové dostupnosti léčiv, případně zdravotnických prostředků. Prosíme o provedení pečlivého průzkumu mezi vašimi členy a o co nejdůkladnější vyplnění tohoto dotazníku. Předem děkujeme za jeho vyplnění!

Přeji Vám všechno dobré.

S pozdravem

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

Děkujeme našim partnerům

Podpořte nás

Národní rada osob se zdravotním postižením ČR odvádí denně mnoho práce ve prospěch obhajoby práv a zájmů osob se zdravotním postižením, kterých je v ČR přes 1 milion. Pomozte nám dále fungovat a buďte součástí skupiny lidí, kterým není osud druhých lhostejný.

Podpořit