• Úvodní stránka
  • Aktuality
  • Informace č.: 81 – 2022 (Pozvánka na přednášky na téma očkovací prevence v jednotlivých krajích)

Informace č.: 81 – 2022 (Pozvánka na přednášky na téma očkovací prevence v jednotlivých krajích)

30. 9. 2022

Vážení přátelé,

Národní rada osob se zdravotním postižením ČR obdržela grant na školení osob se zdravotním postižením na téma očkovací prevence. Přednášky se uskuteční ve všech krajích v rozsahu 2 hodiny a budou zaměřeny na očkovací prevenci proti tetanu, klíšťové encefalitidě, tuberkulóze a pneumokoku a další. Předmětem přednášky nebude očkování proti covidu. Přednášet budou odborníci na infektologii a infekční nemoci. V odkaze pod textem vám posíláme tabulku, kde je uvedeno v jaký den se přednáška uskuteční ve vašem kraji, místo přednášky, hodina přednášky a také kontaktní osobu, kde se lze přihlásit k účasti na semináři. Přednášky ve všech krajích se uskuteční během měsíce října a jednotlivé přednášky jsou zcela zdarma. Během přednášek bude podáváno drobné občerstvení. Zatím je dostatek míst. Budeme rádi, když se přednášek účastníte. Seminář je otevřen jak osobám se zdravotním postižením, tak také seniorům, případně pečujícím osobám.

Vzhledem k tomu, že senioři a osoby se zdravotním postižením patří mezi nejrizikovější skupiny při nákaze jakoukoliv nemocí, chceme těmito semináři zvýšit povědomí o možnosti očkovat se proti různým nemocem.

Těšíme se na vaši návštěvu. Prosíme jen, nezapomeňte přihlásit svoji účast na jednotlivé emaily v daném kraji.

Přeji vám všechno dobré.

 

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

Termíny a místo konání přednášky

Stáhnout

Děkujeme našim partnerům

Podpořte nás

Národní rada osob se zdravotním postižením ČR odvádí denně mnoho práce ve prospěch obhajoby práv a zájmů osob se zdravotním postižením, kterých je v ČR přes 1 milion. Pomozte nám dále fungovat a buďte součástí skupiny lidí, kterým není osud druhých lhostejný.

Podpořit