Informace č.: 61 – 2020 (Zajímavá nabídka pro OZP)

6. 8. 2020

Vážení přátelé,

ve spolupráci s Thajským rájem – BOMBAYERE, S.R.O. jsme připravili pro lidi se zdravotním postižením zajímavou nabídku využití rybiček Garra Rufa. Je to relaxační program a pomáhá především úlevou od bolesti a detoxikace u nohou. Je to alternativní relaxační metoda, která umožňuje očištění nohou od různých výrůstků, mozolů a podobně. Tato nabídka je pro lidi se zdravotním postižením zcela zdarma. Je to 15-ti minutový program, který uvolní vaše problémy na nohou. I když jste možná nikdy o této metodě neslyšeli, jedná se o starou čínskou alternativní medicínu a vouchery pro zájemce z řad lidí se zdravotním postižením jsme dohodli přímo s majitelem firmy. Tato nabídka je k dispozici až do Vánoc letošního roku a těchto voucherů je k dispozici 10 000.

Vážení přátelé, dále máte návod, jak postupovat. Po otevření tohoto odkazu: https://www.thajsky-raj.cz/nroszp se dostanete na nabídku léčebné procedury s rybičkami Gara Rufa. Pro využití této nabídky je potřeba jen kliknout na tlačítko KOUPIT, zde vybrat Relaxační program rybičky Garra Rufa a opět kliknout na tlačítko KOUPIT. Otevře se Vám krátký formulář, kde vyplníte jméno, e-mail a telefon. Dále vyberete platební metodu STARÝ ZPŮSOB PLATBY (BANKOVNÍM PŘEVODEM) a dáte odeslat objednávku. Následně Vám na Vámi zadaný e-mail přijde Voucher a faktura na 0,-kč. Voucher je platný do 23. 12. 2020.

Pro uplatnění Voucheru si prosím pozorně přečtěte informace, které jsou jeho součástí.

Přeji vám všechno dobré.

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

Děkujeme našim partnerům

Podpořte nás

Národní rada osob se zdravotním postižením ČR odvádí denně mnoho práce ve prospěch obhajoby práv a zájmů osob se zdravotním postižením, kterých je v ČR přes 1 milion. Pomozte nám dále fungovat a buďte součástí skupiny lidí, kterým není osud druhých lhostejný.

Podpořit