• Úvodní stránka
  • Aktuality
  • Informace č.: 64 – 2022 ( Vyhlášení 29. ročníku Ceny VVOZP za publicistické práce zaměřené na téma zdravotního postižení)

Informace č.: 64 – 2022 ( Vyhlášení 29. ročníku Ceny VVOZP za publicistické práce zaměřené na téma zdravotního postižení)

9. 8. 2022

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás informovat o tom, že Vládní výbor pro osoby se zdravotním postižením (dále jen „VVOZP“) vyhlásil 29. ročník Ceny VVOZP za publicistické práce zaměřené na téma zdravotního postižení.

Cena je vyhlašována s cílem upoutat pozornost médií k tématu zdravotního postižení a jejich prostřednictvím pozitivně ovlivňovat mínění a postoje veřejnosti vůči lidem se zdravotním postižením. Cena VVOZP je udělována za publicistické práce na téma zdravotní postižení ve třech kategoriích – televizní, rozhlasové a tiskové. Ve všech kategoriích mohou být díla uveřejněna také prostřednictvím internetu. Přihlásit lze dílo publikované od 01. 10. 2021 do 30. 09. 2022. Publicistická díla lze přihlašovat do 30. září

2022 (rozhoduje razítko podací pošty nebo osobní doručení do podatelny Úřadu vlády ČR) na adresu: Úřad vlády ČR, Sekretariát Vládního výboru pro osoby se zdravotním postižením nábřeží Edvarda Beneše 4, 118 01 Praha 1.

Dílo se předkládá ve 3 kopiích, nebo je možné zaslat přihlášku i díla v elektronické podobě na e-mail: jelinkova1.martina@vlada.cz.

Na základě dotazů autorů z posledních let lze letos nově pro přihlášení díla použít přiložený formulář k přihlášení, tento formulář však není povinný, díla je možné přihlašovat stejným způsobem jako doposud bez formuláře.

Bližší informace a podmínky pro přihlášení naleznete v odkaze pod textem s názvem Propozice Ceny VVOZP.

Přeji vám všechno dobré.

S pozdravem

Mgr. Václav Krása

předseda NRZP ČR

Propozice ceny VVOZP 2022

Stáhnout

Formulář k přihlášení ceny VVOZP

Stáhnout

Děkujeme našim partnerům

Podpořte nás

Národní rada osob se zdravotním postižením ČR odvádí denně mnoho práce ve prospěch obhajoby práv a zájmů osob se zdravotním postižením, kterých je v ČR přes 1 milion. Pomozte nám dále fungovat a buďte součástí skupiny lidí, kterým není osud druhých lhostejný.

Podpořit