Informace č.: 99 – 2016 ( avízo: fotografická soutěž)

11. 10. 2016

logo_opz

 

 

 

 

 

 

Vážení přátelé, 

Vládní výbor pro zdravotně postižení občany vyhlásil fotografickou soutěž na téma Život bez bariér. Vzhledem k tomu, že se blíží termín pro zaslání těchto fotografií, posíláme Vám jednak informaci o této soutěži a zároveň propozice soutěže.  Velmi bychom přivítali, kdybyste mohli poslat na uvedenou emailovou adresu Vaše fotografie, tak jak je uvedeno. Vyhlášení soutěže bude probíhat na slavnostním večeru k mezinárodnímu dni osob se zdravotním postižením v Lichnštejnském paláci na počátku prosince 2016. 

Přeji Vám všechno dobré 

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

 

Fotografická soutěž na téma Život bez bariér

Do fotografické soutěže mohou být přihlášeny takové fotografie, které nejlépe zobrazují rovnocenné zapojení lidí se zdravotním postižením do společenských aktivit.

Dílo se přihlašuje do soutěže na sekretariát Vládního výboru pro zdravotně postižené občany, a to na email  fotosoutez@vlada.cz do 14. října 2016. Fotografie se zasílají ve formátu JPG ve velikosti max. 6 MB. Přihlásit se mohou profesionálové i amatéři z České republiky. Do soutěže budou přijaty od každého autora maximálně 3 snímky.

Bližší informace pro přihlášení naleznete v Propozicích fotografické soutěže.

Informace k soutěžím podává Petra Nováková, tel.: 224 002 316, e-mail: novakova.petra@vlada.cz.

Děkujeme našim partnerům

Podpořte nás

Národní rada osob se zdravotním postižením ČR odvádí denně mnoho práce ve prospěch obhajoby práv a zájmů osob se zdravotním postižením, kterých je v ČR přes 1 milion. Pomozte nám dále fungovat a buďte součástí skupiny lidí, kterým není osud druhých lhostejný.

Podpořit