Významné dny OZPVýznamné dny pro OZPt5Poradna NRZP ČRt5E-poradnaLegislativaLegislativat1Inkluzivní vzdělávání - příklady dobré praxeAktualityProti stigmatizaciČasopis MostyČasopis Mosty EuroklíčEuroklíčDiskriminaceInstitut rovných příležitostí, z.ú.Diskriminacekontopomoci.czlogo-ceske-drahyObjednávkový formulář ČD a.s.logo praceprozp
Zasílání novinek emailem...
Joomla : NRZP
Disway_logotype
logo-npu
stejna_sance
stejna_sance
logo_kraj_hradec
logoHK
opel-handycars-280x120

Práce pro ZP
ztp_energie
baner_fmily_mini
soc.sluzby.plzen
banner dtest
stejna_sance
Ombudsman-pro-zdravi-logo-ctvercove-newEuroklíč
moravskoslezsky-kraj-logo
Asekol
logo_plzen
labskastezka

Poskytovatelé bezbariérové dopravy

Handicap transport

Společnost se zabývá provozováním bezbariérových mikrobusů pro občany se zdravotním postižením. Tuto službu zajišťujeme od roku 1999 a někteří z nás se této problematice věnují déle než dvacet let. Doprava je v současné době zajišťována pěti mikrobusy specielně upravenými pro převoz vozíčkářů.

Důvodem proč tuto službu provozujeme, je skutečnost, že lidé upoutaní na invalidní vozík, mají díky ne zcela přístupné hromadné dopravě mizivé šance na osobní přepravu. Bez této služby by se mnozí nedostali např. k lékaři, do škol, za kulturou nebo i na dovolenou. Této služby nevyužívají jen jednotlivci, ale i různá občanská sdružení po celé České republice, jež pořádají různé kurzy, konference, kulturní a sportovní akce.

Více informací naleznete na http://www.handicap-transport.cz/

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel