Významné dny OZPVýznamné dny pro OZPt5Poradna NRZP ČRt5E-poradnaLegislativaLegislativat1Inkluzivní vzdělávání - příklady dobré praxeAktualityProti stigmatizaciČasopis MostyČasopis Mosty EuroklíčEuroklíčDiskriminaceInstitut rovných příležitostí, z.ú.Diskriminacekontopomoci.czlogo-ceske-drahyObjednávkový formulář ČD a.s.logo praceprozp
Zasílání novinek emailem...
Joomla : NRZP
stejna_sance
logo plzen3
labskastezka
stejna_sance
baner_fmily_mini
banner dtest
logo_kraj_hradec
opel-handycars-280x120
Asekol
Disway_logotype
stejna_sance
ztp_energie
logo_cb
logoHK
moravskoslezsky-kraj-logo
Ombudsman-pro-zdravi-logo-ctvercove-new
KV_LOGO_RGB
soc.sluzby.plzenEuroklíč

Pozvánka na workshop "Bojujte s nemocí, ne s financemi"

Jste neziskovka, která se stará o handicapované? Nebo jste OSVČ s handicapem či sociální podnik? Pak právě vám je určený květnový workshop ČMSS a Srdcerváčů!

Českomoravská stavební spořitelna spolu se Srdcerváči, jichž je hlavním partnerem, pořádá 23. května workshop s názvem Bojujte s nemocí, ne s financemi.

Na workshopu se potkáte nejen s našimi kolegy ze Srdcerváčů, ale i s tvářemi loňské kampaně, handicapovanými profesionály z pomáhajících zaměstnání. Představíme výsledky průzkumu na téma „Jaké finanční nástroje handicapovaní očekávají od finančního trhu“ a poradíme neziskovkám i handicapovaným, jak po finanční i osobní stránce sladit své podnikání.

Workshop je určený pro neziskové organizace, které mají na starost handicapované, sociální podniky, handicapované OSVČ, ale i lidi s postižením, kteří mají o téma zájem.

Kdy: 23.05.2017 od 10:00 do 14:00

Kde: sídlo ČMSS, Vinohradská 3218/169, Praha-Strašnice

Přihlášky posílejte do 19.05.2017 na .

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel