Významné dny OZPVýznamné dny pro OZPt5Poradna NRZP ČRt5E-poradnaLegislativaLegislativat1Inkluzivní vzdělávání - příklady dobré praxeAktualityProti stigmatizaciČasopis MostyČasopis Mosty EuroklíčEuroklíčDiskriminaceInstitut rovných příležitostí, z.ú.Diskriminacekontopomoci.czlogo-ceske-drahyObjednávkový formulář ČD a.s.logo praceprozp
Zasílání novinek emailem...
Joomla : NRZP
logo_kraj_hradec
stejna_sance
logo plzen3
moravskoslezsky-kraj-logo
baner_fmily_mini
soc.sluzby.plzen
logo_plzenEuroklíč
Disway_logotype
logoHK
KV_LOGO_RGB
stejna_sance
Ombudsman-pro-zdravi-logo-ctvercove-new
stejna_sance
logo-kr-zlin
Asekol
labskastezka
ztp_energie
logo_cb

Duhove kridlo 2016 - vyhlaseni 4. rocniku

Cena_logo_ Duhove_kridlo

 

Vyhlašuje se čtvrtý ročník ceny Duhové křídlo!

 

Pardubický kraj a Národní rada osob se zdravotním postižením Pardubického kraje vyhlašují již čtvrtý ročník ceny „Duhové křídlo“. Cena je udílena zaměstnancům, organizacím a dobrovolníkům, kteří pracují v sociálních službách ve prospěch osob se zdravotním postižením. Patronkou akce je paní Táňa Fischerová.

V letošním roce jsou vyhlášeny následující kategorie:

kategorie I. – Profesionál,

kategorie II. – Dobrovolník/Filantrop,

kategorie III. -  Poskytovatel sociálních služeb

kategorie IV. - Zvláštní cena poroty za celoživotní práci ve prospěch osob se zdravotním postižením.

Od 1. března 2016 mohou  fyzické i právnické osoby podávat návrhy na nominace do jedné nebo více kategorií na příslušných formulářích, které lze vyplnit a elektronicky podat na www.duhovekridlo.cz . Formuláře jsou také k dispozici ke stažení na www.duhovekridlo.cz a v internetových novinách www.duhovenoviny.cz . V tištěné podobě si je lze vyzvednout v sídle NRZP Pardubického kraje, Erno Košťála 1013, 530 12 Pardubice. Vyplněné formuláře mohou navrhovatelé odesílat na e-mail nebo poštou na  výše uvedenou adresu. Uzávěrka došlých návrhů bude k 30. květnu 2016. 

Vítězové všech kategorií budou vyhlášeni a celá akce zakončena slavnostním předáváním cen  dne 20. září 2015 od 15:00 hodin v Multifunkčním centru Fabrika ve Svitavách. Součástí slavnostního programu bude vystoupení uměleckých souborů ze zařízení sociálních služeb a organizací osob se zdravotním postižením vybraných v rámci festivalu Pod duhovými křídly. Program bude ukončen  vystoupením skupiny QUEENIE – world Queen tribute band.

V příloze zasíláme aktuální nominační formulář vč. řádu ceny a logo ceny. Fotogalerii a video z loňského předávání cen naleznete na www.duhovekridlo.cz .

 

Těšíme se na Vaše návrhy!

Nominační formulář (PDF)

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel