Významné dny OZPVýznamné dny pro OZPt5Poradna NRZP ČRt5E-poradnaLegislativaLegislativat1Inkluzivní vzdělávání - příklady dobré praxeAktualityProti stigmatizaciČasopis MostyČasopis Mosty EuroklíčEuroklíčDiskriminaceInstitut rovných příležitostí, z.ú.Diskriminacekontopomoci.czlogo-ceske-drahyObjednávkový formulář ČD a.s.logo praceprozp
Zasílání novinek emailem...
Joomla : NRZP
banner dtest
stejna_sance
stejna_sance
logo_kraj_hradec
baner_fmily_mini
logo-kr-zlin
KV_LOGO_RGBEuroklíč
logo plzen3
soc.sluzby.plzen
labskastezka
logo-npu
opel-handycars-280x120
stejna_sance
logo_cb
moravskoslezsky-kraj-logo
Disway_logotype
logoHK
Asekol

Rozsviťme modrou na Pražském hradě - petice

Dobrý den, 

rádi bychom Vás vyzvali o zapojení do Petice - Rozsviťme modrou na Pražském hradě

https://docs.google.com/forms/d/19SF_YksZbCl08cR7TvcupcsOW_8uZf6Dhurxzqww9Rs/viewform.

 

Pojďme se společně zasadit o to, aby se tento rok Česká republika důstojně připojila k Mezinárodnímu dni uvědomění autismu, který se koná 2.4.2014 a to rozsvícením Pražského hradu modrou barvou. Je smutné sledovat, jak se každý rok mnoho významných objektů po celém světě rozsvítí modře, zatímco v České republice nadále převládá ohledně autismu tma.


Pojďme to my, rodiče dětí žijících s autismem tento rok změnit, prostřednictvím našich podpisů, podpisů našich přátel a známých a šířením této petice, která bude na konci měsíce předána Správě Pražského hradu. Každý rok si (právem) stěžujeme, jak se mění příspěvky na péči, jak se snižuje podpora ze strany státu, jak integrace do škol funguje jen na papíře. Pojďme tedy alespoň jednou v roce spojit síly a dát vědět, že i Česká republika se potýká s obrovským výskytem autismu. Pojďme vytvořit prostor uvědomění toho, že naše děti potřebují pomoc, podporu a péči a že stejně jako ostatní rodiče chceme pro jejich život zajistit takové podm& iacu te;nky, v nichž budou moci plně rozvinout svůj potenciál. 

Pojďme upozornit na to, že to vždy byla různorodost v myšlení a pohledu na svět, která nás posouvala dál a že velké osobnosti se málokdy chovají průměrně.

Rozsviťme modrou na Pražském hradě 2.4.2014 

Děkujeme za to, že jste společensky odpovědní a mít snahu to posunout dál! 

 

Šárka Souchopová

Modrá beruška - komunitní centrum rodičů a dětí s poruchou autistického spektra

Mobil: 774 571 411

Email:

www.modraberuska.cz
www.facebook.com/pages/Modrá-beruška/472341076180790

 

 

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel