Významné dny OZPVýznamné dny pro OZPt5Poradna NRZP ČRt5E-poradnaLegislativaLegislativat1Inkluzivní vzdělávání - příklady dobré praxeAktualityProti stigmatizaciČasopis MostyČasopis Mosty EuroklíčEuroklíčDiskriminaceInstitut rovných příležitostí, z.ú.Diskriminacekontopomoci.czlogo-ceske-drahyObjednávkový formulář ČD a.s.logo praceprozp
Zasílání novinek emailem...
Joomla : NRZP

Pozvánky a oznámení

Pozvánka na Vánoční benefiční koncert Pražské organizace vozíčkářů

pov_advent_koncert_2017

Milí přátelé,

dovoluji si vás pozvat na Vánoční benefiční koncert pro POV v podání skvělého profesionálního smyčcového Kvarteta Apollon.

Budeme rádi, pokud si ve vánočním shonu najdete chvilku a přijdete se svými blízkými zpomalit a vychutnat si adventní atmosféru. Podrobnosti naleznete v přiložené pozvánce.

S pozdravem za tým POV,

Jarka Franková

 

Pozvánka na 11. reprezentační ples PROSAZu

prosaz
 

Pozvánka na konferenci "Dlouhodobé zdravotní postižení - léčba, rehabilitace, kompenzace, adaptace"

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolujeme si Vás pozvat na II. ODBORNOU KONFERENCI - Dlouhodobé zdravotní postižení – léčba, rehabilitace, kompenzace, adaptace, která se uskuteční v termínu 21.-22.9.2017 na lodi CARGO GALLERY, která bude kotvit v přístavišti v Litoměřicích.

Odborná konference je pořádána v rámci projektu „Česko – saské pohraničí bez bariér“ realizovaného z Programu na podporu přeshraniční spolupráce mezi ČR a Svobodným státem Sasko.

Odbornou záštitu nad konferencí převzal prof. MUDr. Jan Štulík, CSc. – přednosta Kliniky spondylochirurgie 1. LF UK a FN Motol, Praha

 
Více článků...
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel