Významné dny OZPVýznamné dny pro OZPt5Poradna NRZP ČRt5E-poradnaLegislativaLegislativat1Inkluzivní vzdělávání - příklady dobré praxeAktualityProti stigmatizaciČasopis MostyČasopis Mosty EuroklíčEuroklíčDiskriminaceInstitut rovných příležitostí, z.ú.Diskriminacekontopomoci.czlogo-ceske-drahyObjednávkový formulář ČD a.s.logo praceprozp
Zasílání novinek emailem...
Joomla : NRZP

Informace č.: 50 - 2012

Vážení přátelé, 

dnes se uskutečnilo avizované jednání s panem ministrem J. Drábkem ve věci výplaty sociálních dávek. Po hodinovém jednání jsme bohužel nedospěli k žádnému kompromisu, který by byl pro NRZP ČR přijatelný. Pan ministr připouští posílání dávek formou poštovní poukázky, ale pouze v individuálních případech. My jsme však trvali na tom, že lidé, kteří dnes pobírají dávky prostřednictvím poštovní poukázky a vyhovuje jim to, je budou pobírat touto formou i po převzetí  tzv. sKarty. Vzhledem k tomu, že jsme nedokázali najít kompromis, NRZP ČR se pokusí změnit zákon. O podrobnostech Vás budu informovat příští týden. 

Vážení přátelé,

V příloze Vám posílám současně e-mail od paní poslankyně Lenky Kohoutové o tom, že podporuje naše úsilí o zachování současného stavu ve způsobu vyplácení dávek. 

Přeji Vám všechno dobré. 

S pozdravem

 

Bc. Václav Krása
předseda NRZP ČR
 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel