Významné dny OZPVýznamné dny pro OZPt5Poradna NRZP ČRt5E-poradnaLegislativaLegislativat1Inkluzivní vzdělávání - příklady dobré praxeAktualityProti stigmatizaciČasopis MostyČasopis Mosty EuroklíčEuroklíčDiskriminaceInstitut rovných příležitostí, z.ú.Diskriminacekontopomoci.czlogo-ceske-drahyObjednávkový formulář ČD a.s.logo praceprozp
Zasílání novinek emailem...
Joomla : NRZP
Ombudsman-pro-zdravi-logo-ctvercove-new
labskastezka
moravskoslezsky-kraj-logo
ztp_energie
logo plzen3
KV_LOGO_RGB
logo-kr-zlin
logo-npuEuroklíč
opel-handycars-280x120
stejna_sance
banner dtest
Disway_logotype
soc.sluzby.plzen
baner_fmily_mini
stejna_sance
logo_plzen
logoHK
Asekol

Informace č.: 9-2012 - Výsledky dotačního řízení na MPSV

Vážení přátelé, 

na stránkách MPSV ČR, odkaz: www.mpsv.cz/cs/12034 , najdete výsledky dotačního řízení pro rok 2012 pro registrované poskytovatele sociálních služeb, a to jak v programu podpory A, tak i v programu podpory B. 

V případě, že u některých služeb, které jsou Vaší organizací poskytovány, došlo k zásadnímu snížení přidělené dotace a tím i k zásadnímu ohrožení Vámi poskytovaných služeb, prosím, abyste nám co nejrychleji sdělili o jakou organizaci se jedná, druh služby a rozdíl mezi poskytnutou dotací v roce 2011 a v roce 2012. Chceme si zmapovat situaci a v těch nejhorších případech vstoupit do jednání. Cílem je koordinovat tlak na ministra Jaromíra Drábka, aby byly prostředky na sociální služby případně navýšeny. 

Přeji Vám všechno dobré. 

S pozdravem 

Bc. Václav Krása
předseda NRZP ČR

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel