Významné dny OZPVýznamné dny pro OZPt5Poradna NRZP ČRt5E-poradnaLegislativaLegislativat1Inkluzivní vzdělávání - příklady dobré praxeAktualityProti stigmatizaciČasopis MostyČasopis Mosty EuroklíčEuroklíčDiskriminaceInstitut rovných příležitostí, z.ú.Diskriminacekontopomoci.czlogo-ceske-drahyObjednávkový formulář ČD a.s.logo praceprozp
Zasílání novinek emailem...
Joomla : NRZP
ztp_energieEuroklíč
logo-npu
labskastezka
stejna_sance
logo_kraj_hradec
logo_plzen
baner_fmily_mini
banner dtest
stejna_sance
opel-handycars-280x120
logo plzen3
Asekol
stejna_sance
Ombudsman-pro-zdravi-logo-ctvercove-new
logo-kr-zlin
Disway_logotype
soc.sluzby.plzen
logo-pardubickykraj

Informace č.: 4-2012 - Přístupnost Úřadů práce

Vážení přátelé,

v příloze Vám posílám informaci o dostupnosti jednotlivých pracovišť Úřadu práce z celé republiky. Tyto poznatky jsme získali v rámci naší výzvy „Navštivme úřady práce dne 4. ledna 2012“. Tyto informace můžete využít v rámci Vaší návštěvy na jednotlivých úřadech práce a zároveň je můžete využít k tomu, abyste apelovali na vedoucí pracovníky jednotlivých pracovišť Úřadu práce ke zlepšení přístupnosti a většího komfortu pro osoby se zdravotním postižením.

Ještě jednou Vám chci moc poděkovat za to, že jste se akce účastnili i za to velké množství ohlasů, které nám přišly. Z některých měst se nám ozvalo více lidí, tak jsme Vaše názory zkompilovali.

Tyto informace předáme generálnímu řediteli Úřadu práce ČR a zároveň je v kopii pošleme ministru práce a sociálních věcí ČR.

Přeji Vám všechno dobré.

S pozdravem

 

Bc. Václav Krása
předseda NRZP ČR

 

 

  • Dostupnost Úřadů práce (doc)

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel