Významné dny OZPVýznamné dny pro OZPt5Poradna NRZP ČRt5E-poradnaLegislativaLegislativat1Inkluzivní vzdělávání - příklady dobré praxeAktualityProti stigmatizaciČasopis MostyČasopis Mosty EuroklíčEuroklíčDiskriminaceInstitut rovných příležitostí, z.ú.Diskriminacekontopomoci.czlogo-ceske-drahyObjednávkový formulář ČD a.s.logo praceprozp
Zasílání novinek emailem...
Joomla : NRZP
stejna_sance
Asekol
banner dtest
logo plzen3
logoHK
logo-npu
labskastezka
logo_cb
baner_fmily_mini
Ombudsman-pro-zdravi-logo-ctvercove-new
KV_LOGO_RGB
logo_kraj_hradecEuroklíč
logo_plzen
soc.sluzby.plzen
stejna_sance
opel-handycars-280x120
Disway_logotype
stejna_sance

Dopis předsedy NRZP ČR členským organizacím ve věci petice "Ano charitě"

Vážení přátelé,

na konci minulého týdne jsem Vám poslal informace o petici „Ano charitě“. K této petici proběhla v úterý 4. 10. 2011 úspěšná tisková konference, které se účastnil celý petiční výbor.

Petici podepsaly již významné osobnosti, jako například Vendula Auš Svobodová, Zuzana Baudyšová, Milan Knížák s manželkou a další. Tato petice je opravdu velmi důležitá pro celý neziskový sektor. Mnoho nadací, které Vám pomáhají s Vaší činností, by do budoucna neměly dostatek prostředků. Proto Vás znovu vyzývám, abyste aktivně sháněli podpisy pod tuto petici. Petiční archy posílejte na adresu NRZP ČR, Partyzánská 7, 170 00 Praha 7 nebo mohou být skenované a poslané e-mailem na adresu .

Prosím, abyste tuto věc nepodceňovali a věřím, že díky Vaší aktivitě se nám podaří odvrátit další hrozbu, která ohrožuje činnost i mnoha organizací, pomáhajících lidem se zdravotním postižením.

Přeji Vám všechno dobré.

 

S pozdravem

 

Bc. Václav Krása
předseda NRZP ČR
 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel