Významné dny OZPVýznamné dny pro OZPt5Poradna NRZP ČRt5E-poradnaLegislativaLegislativat1Inkluzivní vzdělávání - příklady dobré praxeAktualityProti stigmatizaciČasopis MostyČasopis Mosty EuroklíčEuroklíčDiskriminaceInstitut rovných příležitostí, z.ú.Diskriminacekontopomoci.czlogo-ceske-drahyObjednávkový formulář ČD a.s.logo praceprozp
Zasílání novinek emailem...
Joomla : NRZP
logo_plzen
labskastezka
logo_cb
logo-kr-zlin
stejna_sance
KV_LOGO_RGB
moravskoslezsky-kraj-logo
Asekol
logo-pardubickykraj
stejna_sance
Ombudsman-pro-zdravi-logo-ctvercove-new
opel-handycars-280x120
logo-npu
stejna_sance
Disway_logotype
logo_kraj_hradec
logo plzen3
banner dtest
logoHK

Informace č.: 122 - 2016 (Poděkování)

logo_opz

 

 

 

 

 

 

Vážení přátelé,

dovolte, abych Vám poděkoval za celoroční spolupráci a za přeposílání informací dalším a dalším lidem. Pro NRZP ČR je velmi důležité, abychom dokázali informace sdělovat co největšímu počtu lidí, kteří mají nějaký vztah k osobám se zdravotním postižením. Rok 2016 byl pro NRZP ČR poměrně úspěšný, protože se nám podařily některé docela významné kroky. Díky aktivitě NRZP ČR se zvýšil příspěvek na péči, došlo k vyrovnání minimální mzdy, zavedlo se posuzování příspěvku na péči při dlouhodobé hospitalizaci ve zdravotnickém zařízení a změnil se příspěvek pro zaměstnavatele zaměstnávající více než 50 % OZP. V ostatních našich činnostech jsme byli také poměrně úspěšní. Je to zásluha nejen pracovníků a dobrovolníků Národní rady osob se zdravotním postižením ČR, ale je to také výsledek Vaší podpory a spolupráce. 

Jako předseda NRZP ČR Vám všem děkuji za Vaši podporu, přeji Vám radostné a klidné vánoční svátky, mnoho zdraví a optimismus do nového roku. V příštím roce nás čekají další důležité věci a tak věřím, že nám zachováte Vaši přízeň. 

Přeji Vám všechno dobré.

 

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel