Významné dny OZPVýznamné dny pro OZPt5Poradna NRZP ČRt5E-poradnaLegislativaLegislativat1Inkluzivní vzdělávání - příklady dobré praxeAktualityProti stigmatizaciČasopis MostyČasopis Mosty EuroklíčEuroklíčDiskriminaceInstitut rovných příležitostí, z.ú.Diskriminacekontopomoci.czlogo-ceske-drahyObjednávkový formulář ČD a.s.logo praceprozp
Zasílání novinek emailem...
Joomla : NRZP
banner dtest
Ombudsman-pro-zdravi-logo-ctvercove-new
logo-pardubickykraj
baner_fmily_mini
stejna_sance
Asekol
logo plzen3
ztp_energie
logo-kr-zlin
logo_kraj_hradec
logo_cb
moravskoslezsky-kraj-logo
opel-handycars-280x120Euroklíč
stejna_sance
labskastezka
soc.sluzby.plzen
KV_LOGO_RGB
Disway_logotype

Informace č.: 57 - 2016 (Správný předpis zdravotnických prostředků lékaři)

Vážení přátelé,

v příloze Vám posíláme rozsáhlý materiál o správném předpisu zdravotnických prostředků lékaři, s důrazem na souběh zdravotnických prostředků u jednoho pojištěnce,  který připravil právník NRZP ČR JUDr. Zdeněk Žižka. 

Tento postup byl připraven pro Českou lékařskou komoru, která jej ve zkrácené verzi umístila na svůj web a otiskla ve svém časopisu. Domníváme se, že tento materiál by měl znát každý ošetřující lékař, ale i každý pojištěnec, který potřebuje předepisovat takové prostředky. Proto Vám posíláme tuto ucelenou informaci. Nenechte se prosím mýlit tím, že pan JUDr. Zdeněk Žižka ukazuje problém především na invalidních vozících. Jednotlivé rady a postupy se vztahují na všechny zdravotnické prostředky, které předepisují odborní nebo praktičtí lékaři. 

Přeji Vám všechno dobré. 

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel