Významné dny OZPVýznamné dny pro OZPt5Poradna NRZP ČRt5E-poradnaLegislativaLegislativat1Inkluzivní vzdělávání - příklady dobré praxeAktualityProti stigmatizaciČasopis MostyČasopis Mosty EuroklíčEuroklíčDiskriminaceInstitut rovných příležitostí, z.ú.Diskriminacekontopomoci.czlogo-ceske-drahyObjednávkový formulář ČD a.s.logo praceprozp
Zasílání novinek emailem...
Joomla : NRZP
logoHK
ztp_energie
logo plzen3
stejna_sance
Asekol
logo_plzen
moravskoslezsky-kraj-logo
stejna_sance
soc.sluzby.plzen
logo-npu
labskastezka
Ombudsman-pro-zdravi-logo-ctvercove-new
logo-kr-zlin
logo_cb
opel-handycars-280x120
logo_kraj_hradec
logo-pardubickykrajEuroklíč
banner dtest

Informace č.: 7 - 2016 (TZ předávání cen NRZP ČR MOSTY za rok 2015)

Vážení přátelé,

v příloze Vám posílám tiskovou zprávu NRZP ČR nominaci projektů v jednotlivých kategoriích ceny NRZP ČR MOSTY za rok 2015. Jak jistě všichni víte, oceňuje NRZP ČR každoročně nejlepší projekty, které dlouhodobě pomáhají osobám se zdravotním postižením v integraci do společnosti. Dále oceňujeme významné osobnosti hnutí osob se zdravotním postižením. 

Předávání cen NRZP ČR se každý rok koná v jiném kraji. Předávání cen MOSTY za rok 2015 se tentokrát uskuteční 24. března 2016 v Českých Budějovicích. Moderátorem předávání cen bude pan Aleš Cibulka, předávání se účastní řada významných osobností a také umělců. Na tuto akci je vždy volný vstup. Je pouze nezbytné nahlásit svoji účast, a to mailem na adresu . Je to proto, abyste měli zajištěné místo v sále. Bližší podrobnosti této akce Vám ještě sdělíme, ale budeme rádi, když už si dnes budete rezervovat tento čas a podpoříte projekty, které nám pomáhají. 

Přeji Vám všechno dobré. 

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel