Významné dny OZPVýznamné dny pro OZPt5Poradna NRZP ČRt5E-poradnaLegislativaLegislativat1Inkluzivní vzdělávání - příklady dobré praxeAktualityProti stigmatizaciČasopis MostyČasopis Mosty EuroklíčEuroklíčDiskriminaceInstitut rovných příležitostí, z.ú.Diskriminacekontopomoci.czlogo-ceske-drahyObjednávkový formulář ČD a.s.logo praceprozp
Zasílání novinek emailem...
Joomla : NRZP
stejna_sance
baner_fmily_mini
logoHKEuroklíč
labskastezka
logo_kraj_hradec
soc.sluzby.plzen
stejna_sance
banner dtest
Asekol
moravskoslezsky-kraj-logo
Disway_logotype

Práce pro ZP
Ombudsman-pro-zdravi-logo-ctvercove-new
ztp_energie
logo_plzen
KV_LOGO_RGB
opel-handycars-280x120
stejna_sance

Informace č.: 101 - 2015 (Pomoc NRZP ČR)

Vážení přátelé,

obracíme se na Vás se žádostí o pomoc v činnosti Národní rady osob se zdravotním postižením ČR. Víte, že naší hlavní činností je obhajoba zájmů osob se zdravotním postižením, poradenství, realizace projektů k podpoře zaměstnávání OZP a připomínkování zákonů, případně vlastní legislativní návrhy, které prosazujeme v Parlamentu. 

Chtěli bychom Vás v tomto předvánočním období oslovit. NRZP ČR je neziskovou organizací a velkou část prostředků na svoji činnost si musí sehnat sama, což je samozřejmě velmi náročné. V přiloženém dokumentu je návod jak postupovat při nakupování na Vámi oblíbených eshopech a přitom můžete zároveň pomoci naší organizaci. Tato pomoc Vás nebude vůbec nic stát. Je to systém, který opravdu velmi dobře funguje, a je to pouze o tom, zda při nákupu si vzpomenete na svoji Národní radu osob se zdravotním postižením ČR, která Vás pravidelně informuje a pomáhá Vám. 

Přeji Vám pěkné adventní dny. 

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel