Významné dny OZPVýznamné dny pro OZPt5Poradna NRZP ČRt5E-poradnaLegislativaLegislativat1Inkluzivní vzdělávání - příklady dobré praxeAktualityProti stigmatizaciČasopis MostyČasopis Mosty EuroklíčEuroklíčDiskriminaceInstitut rovných příležitostí, z.ú.Diskriminacekontopomoci.czlogo-ceske-drahyObjednávkový formulář ČD a.s.logo praceprozp
Zasílání novinek emailem...
Joomla : NRZP

Informace č.: 75 - 2015 (přednášky pro veřejnost)

Vážení přátelé,

v příloze Vám posílám pozvánku na přednášky pro veřejnost v rámci veletrhů MEDICAL FAIR a REHAPROTEX. Jedná se o projekt „lékaři vzdělávají pacienty“. V pátek 23. října a v sobotu 24. října se uskuteční na Výstavišti v Brně řada přednášek našich nejpřednějších odborníků na jednotlivé druhy nemocí. 

NRZP ČR navázala spolupráci s Českou lékařskou společností J. E. Purkyně. Jednou z oblastí spolupráce je právě propagování akcí, které jsou určeny nejširší veřejnosti a mají vzdělávací charakter. 

Vážení přátelé,

Veletrh zdravotnických prostředků a kompenzačních pomůcek REHAPROTEX se koná v Brně od 21. října do 24. října 2015. V rámci REHAPROTEXU připravujeme seminář na 21. října 2015, který by měl být zaměřen na příspěvek na péči a problémy pečujících osob. 

Přeji Vám všechno dobré. 

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel