Významné dny OZPVýznamné dny pro OZPt5Poradna NRZP ČRt5E-poradnaLegislativaLegislativat1Inkluzivní vzdělávání - příklady dobré praxeAktualityProti stigmatizaciČasopis MostyČasopis Mosty EuroklíčEuroklíčDiskriminaceInstitut rovných příležitostí, z.ú.Diskriminacekontopomoci.czlogo-ceske-drahyObjednávkový formulář ČD a.s.logo praceprozp
Zasílání novinek emailem...
Joomla : NRZP
Asekol
baner_fmily_mini
moravskoslezsky-kraj-logo
logoHK
stejna_sance
logo-pardubickykraj
ztp_energie
soc.sluzby.plzen
logo-npu
banner dtestEuroklíč
KV_LOGO_RGB
stejna_sance
logo_plzen
logo-kr-zlin
stejna_sance
labskastezka
Ombudsman-pro-zdravi-logo-ctvercove-new
logo_kraj_hradec

Informace č.: 30 - 2015 (normativní instrukce+akční plán vzdělávání)

Vážení přátelé, 

v příloze Vám posílám normativní poučení o právech a povinnostech žadatele (oprávněné osoby) o příspěvek na péči a osob poskytujících žadateli (oprávněné osobě) pomoc. Dále Vám posílám normativní instrukci č. 19/2013, která řeší způsob a průběh sociálního šetření u osoby, která žádá o nepojistnou dávku příspěvek na péči či změnu výše již pobírané dávky, v jejím přirozeném prostředí. Dále Vám posílám návrh změn, které byly diskutovány na jednání pracovní komise, která se sešla dne 11. 2. 2015. 

Prosím Vás o připomínky k druhému materiálu, to je k návrhu změn, a to do čtvrtka 23. 4. 2015. Připomínky zasílejte na adresu

Bohužel normativní instrukce nemůže řešit zásadní otázky kolem příspěvku na péči, jako je valorizace, vyplácení po dobu pobytu klienta v nemocnici a podobně. Prosím, abyste tudíž připomínkovali pouze to co obsahuje text instrukce. 

Vážení přátelé, dále Vám posílám návrh Akčního plánu inklusivního vzdělávání MŠMT na období 2016 – 2018. I zde bychom potřebovali připomínky co nejdříve, tudíž také do čtvrtka 23. 4. 2015. 

Prosím Vás o aktivní spolupráci. 

Přeji Vám všechno dobré 

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel