Významné dny OZPVýznamné dny pro OZPt5Poradna NRZP ČRt5E-poradnaLegislativaLegislativat1Inkluzivní vzdělávání - příklady dobré praxeAktualityProti stigmatizaciČasopis MostyČasopis Mosty EuroklíčEuroklíčDiskriminaceInstitut rovných příležitostí, z.ú.Diskriminacekontopomoci.czlogo-ceske-drahyObjednávkový formulář ČD a.s.logo praceprozp
Zasílání novinek emailem...
Joomla : NRZP
KV_LOGO_RGB
ztp_energie
soc.sluzby.plzen
Asekol
stejna_sance
stejna_sance
banner dtest
stejna_sance
moravskoslezsky-kraj-logo
logoHKEuroklíč
logo plzen3
logo_plzen
logo-npu
logo_kraj_hradec
labskastezka
Disway_logotype
baner_fmily_mini
Ombudsman-pro-zdravi-logo-ctvercove-new

Informace č.: 9 - 2015 (Nákup motorového vozidla nezletilými hendicapovanými)

Vážení přátelé, 

v příloze Vám posílám důležitou informaci, která se dotýká zápisu osobního motorového vozidla zakoupeného s využitím příspěvku na nákup motorového vozidla do registru motorových vozidel. 

Protože v současné době registr motorových vozidel odmítá registrovat motorová vozidla u dětí do 18 let, případně u osob se snížením právní způsobilosti, vypracoval pan JUDr. Zdeněk Žižka podrobnou informaci k tomuto problému. Vnímáme to jako vážný problém, a chceme oslovit poslance, aby provedli legislativní změnu, která by věc vyřešila. Přesto, nelze předpokládat, že tato změna bude provedena okamžitě, proto je důležité, abyste si podrobně přečetli přiloženou informaci a řídili se postupem, který je v informaci popsán. 

Přeji Vám všechno dobré 

 

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel