Významné dny OZPVýznamné dny pro OZPt5Poradna NRZP ČRt5E-poradnaLegislativaLegislativat1Inkluzivní vzdělávání - příklady dobré praxeAktualityProti stigmatizaciČasopis MostyČasopis Mosty EuroklíčEuroklíčDiskriminaceInstitut rovných příležitostí, z.ú.Diskriminacekontopomoci.czlogo-ceske-drahyObjednávkový formulář ČD a.s.logo praceprozp
Zasílání novinek emailem...
Joomla : NRZP
ztp_energie
Disway_logotype
logo plzen3
Asekol
logo_kraj_hradec
logoHK
stejna_sanceEuroklíč
logo-npu
moravskoslezsky-kraj-logo
opel-handycars-280x120
stejna_sance
labskastezka
logo_plzen
logo_cb
KV_LOGO_RGB
banner dtest
soc.sluzby.plzen
Ombudsman-pro-zdravi-logo-ctvercove-new

Informace: 91 - 2014 (Nadace Vodafone+pozvánka na ples)

Vážení přátelé,

posílám dvě informace, které Vás mohou zaujmout. 

Firma VODAFONE vyhlásila novou cenu Nadace Vodafone Rafael. získá pro svoji organizaci 300 000 Kč a finance může využít podle svých potřeb včetně osobních nákladů... 

"Každoročně se o ni budou moci ucházet neziskové organizace, které příkladně využívají informační a komunikační technologie ke zlepšení kvality života lidí se zdravotním postižením,“ řekl na tiskové konferenci k Mezinárodnímu dni osob se zdravotním postižením ředitel nadace Vodafone Ondřej Zapletal. Oceněny mohou být projekty, které již přinášejí užitek většímu počtu uživatelů (minimálně 500) nejméně po dobu půl roku. Uzávěrka přihlášek do soutěže o cenu Rafael je 17. února 2015.

Cena Nadace Vodafone Rafael bude poprvé udělena na konferenci INSPO – Internet a informační systémy pro osoby se specifickými potřebami 28. března 2015 v Kongresovém centru Praha.

Reportáž z tiskové konference naleznete zde: http://www.budupomahat.cz/videa/147

Dále mám pro Vás nabídku 9. Reprezentačního plesu, který pořádá občanské sdružení PROSAZ. Ples se uskuteční 6. 2. 2015 od 19 hodin v prostorách Orea hotel Pyramida. V příloze Vám posílám pozvánku na Reprezentační ples. Tyto plesy jsou hodně navštěvovány. Budu rád, když se na plese s Vámi potkám. 

Přeji Vám všechno dobré. 

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel