Nabídka zaměstnání: Krajský koordinátor pro Jihočeský kraj

Národní rada osob se zdravotním postižením ČR vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice krajského koordinátora pro Jihočeský kraj 

Pracovní úvazek  (max. 20 hod./týdně), základní mzda 6000 - 9000 Kč. Místem výkonu práce jsou České Budějovice. Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nástup možný ihned.

Praxe v sociální oblasti a odborná způsobilost dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách - (VOŠ, VŠ v sociální oblasti) výhodou.

Náplní práce regionálního pracovníka bude zejména: zajišťování provozu a činnosti regionálního pracoviště v Č. Budějovicích, rozvíjení koordinační, informační a edukační činnosti ve prospěch občanských sdružení zdravotně postižených a občanů se zdravotním postižením v Jihočeském kraji, zprostředkovávání výměny informací, spolupráce při tvorbě komunitních plánů, vedení menších regionálních projektů, spolupráce s orgány státní a veřejné správy v kraji.

Místo výkonu práce:

NRZP ČR - Regionální pracoviště pro Jihočeský kraj
Staroměstská 2608
České Budějovice

Forma práce: pracovní poměr – zkrácený úvazek 0,5

Nabízíme:

  • zajímavou, smysluplnou a pestrou práci pro osoby se zdravotním postižením
  • zázemí stabilní neziskové organizace s celorepublikovou působností, tvořivou týmovou práci, prostor pro osobní rozvoj, kreativitu a samostatné jednání

Požadujeme:

  • min. SŠ s maturitou
  • praxe v sociálních službách  a odborná způsobilost výhodou
  • organizační schopnosti, sociální dovednosti, schopnost sebeřízení a disciplíny, schopnost efektivní komunikace uvnitř i vně organizace, samostatnost, flexibilitu, kreativitu,
  • zkušenost s vystupováním na veřejnosti
  • znalost práce na PC, řidičský průkaz, schopnost vedení administrativy a zpracovávání písemných podkladů a základní zkušenosti v neziskovém sektoru. (více o NRZP ČR naleznete na: www.nrzp.cz)

V případě zájmu zašlete své CV a motivační dopis e-mailem na adresu  nebo poštou na adresu: NRZP ČR, Partyzánská 7, 170 00 Praha 7 nejpozději do 15. března 2011. Vybraní uchazeči budou pozváni e-mailem nebo telefonicky k osobnímu pohovoru.

 

Název organizace: Národní rada osob se zdravotním postižením ČR

Kontaktní osoba: Mgr. Radka Švecová

E-mail:

Telefon: 226 753 426, 736 751 208

www: www.nrzp.cz

Adresa: Partyzánská 7, 170 00 Praha 7

 
GIVT_banner_full

 Děkujeme:

Asekol Nakladatelství ÚMUN

VVZPO logo_PTAS Metropolitní univerzita Praha logo_opel